برگزاری مسابقه ملی کتابخوانی «حرکت»+فایل کتاب

سلسله مسابقات ملی کتابخوانی «حرکت و برکت» به همت کارگروه اقتصاد مقاومتی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان برگزار می شود.

 کارگروه اقتصاد مقاومتی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان تا کنون ۳ جلد از مجموعه کتاب های ۸ جلدی «حرکت و برکت» را  منتشر کرده است، جلد اول این کتاب با عنوان «حرکت»، جلد دوم با عنوان «برکت» و جلد سوم با عنوان «مصرف» می باشد.

مسابقه از کتاب «حرکت» در بهمن ماه، از کتاب «برکت» در اسفند ماه و از کتاب «مصرف» در فروردین سال آتی برگزار خواهد شد.

نحوه برگزاری مسابقه : علاقه مندان با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مسابقه با نشانی www.ravaghbook.ir می توانند قایل پی دی اف کتاب را دریافت کنند.

زمان و شیوه شرکت در مسابقه:شرکت کنندگان تا پایان اسفند ماه(تمدید شد) فرصت دارند با مطالعه کتاب «حرکت» پاسخ سوالات که در انتهای کتاب موجود می باشد را از طریق پایگاه اینترنی مسابقه (ابتدا بایددر پایگاه عضو شوید)و یا از طریق ارسال عدد ۲۰ رقمی به سامانه ۱۰۰۰۸۹۴۰۳۱۱ ارسال نمایند.

گفتنی است علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب به کانال تلگرامی مسابقات به نشانی https://t.me/ravaghbooks مراجعه کنند.

برای دانلود فایل پی دی اف کتاب «حرکت» اینجا را کلیک کنید.

تاریخ: بهمن ۶, ۱۳۹۵ | ۹:۰۸ ق.ظ
 

ديدگاه هاي ارائه شده

نام (لازم) محمد جواد سورانی میگه:
یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵

با سلام و درود
احتراما: بنده به عنوان مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری روستای آبادچی شهرستان چادگان می باشم چه خوب می شد کتاب های حرکت برکت مصرف را به کانون های فرهنگی در سطح استان می فرستادید تا دسترسی برای اعضاء براحتی امکان پذیر بود ./.

با تشکر و سپاس

 
Narges میگه:
پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵

سلام.من میخوام فایل رو تو ایمیلم بفرستید.چه کاری باید انجام بدم ؟

 
 

ديدگاه خود را ارائه نماييد